Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik bildirimi, Mavi Çarşı Ayakkabı ve Giyim (AyakkabiYolla.com veya AYAKKABI YOLLA) tarafından işletilmekte olan AyakkabiYolla.com web sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklamaktadır. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI

Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. Durumlar için kayıt altında tutulmaktadır.

Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi dairesi numaranız ve şirketinizle ilgili bilgiler olabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.

.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması (ürün gönderimi, fatura düzenlemesi vs.) ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

Ayakkabı Yolla bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili Ayakkabı Yolla ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. AyakkabiYolla.com tarafından kullanılan bilgiler diğer Ayakkabı Yolla hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir.

Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, size diğer Ayakkabı Yolla ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebiliriz.

Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. AyakkabiYolla.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz.

Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde AyakkabiYolla.com, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.

Kişisel bilgileriniz, yukarıda anılan amaçlarla doğrudan AyakkabiYolla.com tarafından kullanılacaktır. Bu kullanım kapsamında AyakkabiYolla.com , tarafınızdan alınan onaya istinaden pazarlama faaliyetleri, kampanyalar ve benzeri fırsatlar hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla e-posta, SMS, otomatik arama vb. yollarla iletişim kurabileceklerdir.

Ayakkabı Yolla, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Ayakkabı Yolla ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Ayakkabı Yolla haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

AyakkabiYolla.Com kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanır. Tüm bilgileriniz Comodo SSL SECURE tarafından 128Bitlik özel şifreleme ile Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü sağlanarak korunmaktadır.

Ayrıca, kredi kartı işlemlerini IYZICO alt yapısı aracılığı ile yürüttüğü için internet sitesinde TÜKETİCİ’nin kredi kartına ait hiç bir bilgi ayakkabiyolla.com alt yapısında internet ortamında saklanmayacaktır, dolayısı ile sitede alışveriş için kullanılacak ödeme bilgileri tüketiciye ait olarak kalacaktır.

.

BU GİZLİLİK BİLDİRİMİNDE YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan “son güncelleştirme tarihi” kısmını da değiştiririz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

GÜVENLİK BİLDİRİMİ

AYAKKABI YOLLA , erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine yeni şifre oluşturmak için tanımlanan sayfa linki gönderilir.

AYAKKABIYOLLA.COM gizli bilgilerin istendiği bölümlerde SSL (Secure Socket Layer) yöntemini kullanarak bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.

SORULARINIZ İÇİN

İletişim sayfamızdan veya 0850 304 5360 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Çağrı merkezimiz haftanın her günü 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Web Sitesi: AyakkabıYolla.Com
Telefon: 0850 304 53 60
E-Posta: ayakkabiyolla@gmail.com

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

Alışveriş Sepeti